Advance Tabco 9-OPC-84DL-300 84" W x 22.75" D x 50.38" H Stainless Steel Cabinet with Mop Sink
Shop all Advance Tabco Mop Sink
SKU:
9-OPC-84DL-300
MPN:
9-OPC-84DL-300
Commercial design services
  • NSF certified for health code compliance
  • Four fixed shelves for organized storage
  • CSA-rated for electrical safety
  • Stainless steel 84" cabinet with mop sink
  • Roll-in storage for mop bucket
  • 20" W x 16" D x 12" deep sink bowl
Filter TypeMop Sinks
Overall Width (side - side)49" - 54 "
Filter TypeMop Sinks
  • Mop Sink
Related products
picture
True TDM-DZ-59-GE/GE-S-S 59.25" W Stainless Steel with Curved Glass Dual Zone Display Merchandiser - 115 Volts
Pro IconFree shipping
picture
Summit SPFZ25M Accucold Portable Vaccine Freezer
Pro IconFree shipping
Advance Tabco DTA-99A 12" H x 16" W x 20" D Deep Welded Into Top Sink Bowl
Advance Tabco SAG-246 72" W x 24" D Stainless Steel 16 Gauge Work Table