Advance Tabco PRCR-24-24 24" W x 30" D Stainless Steel Drainboard Top Prestige Underbar Glass Rack Storage Unit
Shop all Advance Tabco Underbar Glass Rack Storage Unit
SKU:
PRCR-24-24
MPN:
PRCR-24-24
Commercial design services
  • NSF certified for safety
  • Rack glides support efficient storage
  • Compact dimensions fit underbar spaces
  • Stainless steel construction for durability
  • Open cabinet design for access
  • 7" backsplash prevents spills
Weight85 LBS
Height36 (H)
Width24 (W)
Depth30 (D)
BaseOpen Cabinet with Rack Glides
ConstructionStainless Steel
Splash7" Splash
TopDrainboard
ManufacturerAdvance Tabco
Filter ConstructionStainless Steel
Weight85 LBS
Height36 (H)
Width24 (W)
Depth30 (D)
ConstructionStainless Steel
Splash7" Splash