Advance Tabco PRSR-24-24 24" W x 30" D Stainless Steel Slanted Top Prestige Underbar Glass Rack Storage Unit
Shop all Advance Tabco Underbar Glass Rack Storage Unit
SKU:
PRSR-24-24
MPN:
PRSR-24-24
Commercial design services
Optimize your beverage service with the Advance Tabco PRSR-24-24 stainless steel slanted top underbar glass rack. This durable unit measures 24" W x 30" D and features an open cabinet with rack glides for easy access.
  • NSF certified for safety
  • 7" backsplash prevents spills
  • Compact dimensions fit underbar
  • Stainless steel for durability
  • Open cabinet with rack glides
  • Slanted top maximizes storage
Weight57 LBS
Height36 (H)
Width24 (W)
Depth30 (D)
BaseOpen Cabinet with Rack Glides
ConstructionStainless Steel
Splash7" Splash
TopSlanted
ManufacturerAdvance Tabco
Filter ConstructionStainless Steel
Weight57 LBS
Height36 (H)
Width24 (W)
Depth30 (D)
ConstructionStainless Steel
Splash7" Splash
TopSlanted
ManufacturerAdvance Tabco
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"