American Metalcraft DWSSEA12 12" Stainless Steel Square Silver Double Wall Seafood Tray
SKU:
DWSSEA12
MPN:
DWSSEA12
Pro Icon
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
Elevate your seafood presentation with the American Metalcraft DWSSEA12 12" Stainless Steel Square Silver Double Wall Seafood Tray.
  • Versatile for seafood serving
  • Lightweight at 2.38 lbs
  • Crafted by American Metalcraft
  • Durable stainless steel
  • Square shape enhances style
  • Double wall for insulation
Weight2.38 LBS
Height2.25 (H)
ManufacturerAmerican Metalcraft
Dimensions11.95 11.7 2.35
Weight2.38 LBS
Height2.25 (H)
Dimensions11.95 11.7 2.35
Related products
Quantum WR63-1854SG 54" W x 18" D x 63" H Galvanized Steel Solid Shelving Starter Kit
Pro IconFree shipping
Quantum WR54-1836P 36" W x 18" D x 54" H Green Epoxy Antimicrobial Finish Wire Shelving Starter Kit
Pro IconFree shipping
Bissell BG677 31" Wide Triple Brush Push Power Deluxe Sweeper
Chef Master 02102Y Mr. Bar-B-Q Charcoal Chimney BBQ Starter with Wood Handle
Fri-Jado HD 5 CURVE 69" W Stainless Steel Curved Glass Hot Deli Inline Merchandiser - 208 Volts