American Metalcraft DWSSEA14 14" Stainless Steel Double Wall Square Seafood Tray
SKU:
DWSSEA14
MPN:
DWSSEA14
Pro Icon
Usually ships in 2 - 4 Business Days
Commercial design services
Elevate your seafood presentation with the American Metalcraft DWSSEA14 14" Stainless Steel Double Wall Square Seafood Tray.
  • Versatile for seafood serving
  • Lightweight at 3.23 lbs
  • Crafted by American Metalcraft
  • Durable stainless steel
  • Square shape enhances appeal
  • Double wall for insulation
Weight3.23 LBS
ManufacturerAmerican Metalcraft
Dimensions13.7 13.7 2.3
Weight3.23 LBS
Dimensions13.7 13.7 2.3
Related products
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"
American Metalcraft MCP12WH Platter, 12"L x 7"W x 1"
More from American Metalcraft
American Metalcraft FSMEL21 Tray, 21"
American Metalcraft BVHT1 Serving Tongs, 9"
American Metalcraft NSPDS8 Size 8 Grey Handle Thumb Disher
American Metalcraft TP15 Pizza Pan, wide rim, 15"