Beverage Air 00C21-022A Epoxy Coated Wire Shelf Kit
Shop all Beverage Air Back Bar and Beer Dispenser Shelves
SKU:
00C21-022A
MPN:
00C21-022A
zoom
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Free shipping
Warranty
Commercial design services
Beverage Air 00C21-022A epoxy coated wire shelf kit includes two durable shelves for DD50/50C back bar units, with 19.5" usable width and corrosion resistance.
  • Easy-install design cuts service downtime
  • 19.5-inch width supports commercial pans
  • Epoxy-coated wire resists corrosion and wear
  • Set of 2 shelves boosts storage capacity
  • Fits Beverage Air DD50/50C back bar units
Width19.5 (W)
Depth22 (D)
ConstructionEpoxy Coated
Filter TypeShelves
Refrigeration||
ManufacturerBeverage Air
Width19.5 (W)
Depth22 (D)
ConstructionEpoxy Coated
Filter TypeShelves
Refrigeration||
ManufacturerBeverage Air
Downloads
  • Downloadwarranty
  • Beverage-Air
  • Beverage Air Back Bar and Beer Dispenser Shelves
  • Beverage-Air
Related products
picture
Advance Tabco CRB-42R 48" W x 21" D Stainless Steel 2 Bowls Underbar Basics Sink Unit