Cambro 55CWNR133 5.5" Dia. Beige Polycarbonate Round Narrow Rim - 48/Case
Shop all Cambro Polycarbonate Dinnerware and Mugs
SKU:
55CWNR133
MPN:
55CWNR133
Commercial design services
Discover the Cambro 55CWNR133, a 5.5" diameter beige polycarbonate round narrow rim plate designed for durability and functionality.
  • NSF certified for food safety standards
  • Lightweight design for effortless handling
  • Beige color complements any table setting
  • Durable polycarbonate construction
  • Smooth glossy finish for easy cleaning
  • Scratch-resistant, non-porous surface
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"