Cambro 55CWNR401 5.5" Dia. Blue Polycarbonate Round Narrow Rim - 48/Case
Shop all Cambro Polycarbonate Dinnerware and Mugs
SKU:
55CWNR401
MPN:
55CWNR401
Commercial design services
  • Compact 5.5" diameter design
  • NSF certified for food safety
  • Ideal for versatile dining applications
  • Durable polycarbonate construction
  • Non-porous surface for easy cleaning
  • Scratch-resistant, smooth glossy finish
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"