Chef Master CPSX000014 8" W Skeetervac Blue Rhino FineTune Biting Insect Lure
Shop all Chef Master Sanitizing Equipment & Supplies
SKU:
CPSX000014
MPN:
CPSX000014
Ships free with
Pro Icon
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
  • Built for Blue Rhino® SkeeterVac® Traps
  • Works for mosquitoes and biting insects
  • For outdoor use only
Weight0.25 LBS
Height2.5 (H)
Width8 (W)
Filter TypeLures
ManufacturerChef Master
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
picture
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
Pro IconFree shipping
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"