Flash Furniture XU-RD-30-MAHTB-T2222B-3CFR-GG Mahogany Laminate Round Top PVC T-Mold Edge Table
Shop all Flash Furniture Commercial Outdoor Furniture
SKU:
XU-RD-30-MAHTB-T2222B-3CFR-GG
MPN:
XU-RD-30-MAHTB-T2222B-3CFR-GG
picture
picture
Commercial design services
  • Compact 30" diameter fits tight spaces
  • Bar height suits various dining settings
  • Lightweight at 44 pounds for mobility
  • Durable cast iron for stability
  • PVC T-mold edge prevents chipping
  • Elegant mahogany laminate enhances decor
Weight44 LBS
Height43.13 (H)
Item TypeTables
BaseFour Point
Diameter30"
ManufacturerFlash Furniture
ColorBrown
ShapeRound
Dimensions30 30 43.12
Weight44 LBS
Height43.13 (H)
Item TypeTables
BaseFour Point
Diameter30"
ManufacturerFlash Furniture
ColorBrown
ShapeRound
Dimensions30 30 43.12
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"