Flash Furniture XU-RD-42-BLKTB-T3333B-4CFR-GG Black Laminate Round Top PVC T-Mold Edge Table
Shop all Flash Furniture Commercial Outdoor Furniture
SKU:
XU-RD-42-BLKTB-T3333B-4CFR-GG
MPN:
XU-RD-42-BLKTB-T3333B-4CFR-GG
picture
picture
Commercial design services
  • Easy to clean surface
  • PVC edge prevents chipping
  • Lightweight at 70 pounds for transport
  • Durable cast iron for stability
  • Bar height design for various settings
  • Stylish black laminate finish
Weight70 LBS
Height43.13 (H)
Item TypeTables
BaseFour Point
ColorBlack
Diameter42"
ShapeRound
Dimensions42 42 43.12
Weight70 LBS
Height43.13 (H)
Item TypeTables
BaseFour Point
ColorBlack
Diameter42"
ShapeRound
Dimensions42 42 43.12
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"