FOH AST014BLB83 4.5" Black Ball on Top Wood Servewise Disposable Picks
Shop all FOH Disposables
SKU:
AST014BLB83
MPN:
AST014BLB83
zoom
Ships free with
Pro Icon
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
Enhance your catering with FOH AST014BLB83 4.5" Black Ball on Top Wood Servewise Disposable Picks. These eco-friendly bamboo picks come in bags of 12, providing a practical solution for serving appetizers and garnishes.
  • Lightweight design at 2.86 pounds
  • Versatile for various culinary presentations
  • Convenient 4.5-inch length for easy use
  • Eco-friendly bamboo construction
  • Packed in 12 bags per case for efficiency
  • Ideal for catering and event services
Weight2.86 LBS
Depth4.5 (D)
Filter TypePicks
ManufacturerFOH
MaterialBamboo
Item TypePicks
Weight2.86 LBS
Depth4.5 (D)
Filter TypePicks
ManufacturerFOH
MaterialBamboo
Item TypePicks
Downloads
  • Downloadmanual
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"