FOH BHO049PTI20 20" W x 12" D x 6" H Copper Finish Iron Rectangle Wireware Coppered Link Housing Only
Shop all FOH Tabletop Display and Decor
SKU:
BHO049PTI20
MPN:
BHO049PTI20
zoom
Ships free with
Pro Icon
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
  • Versatile for ice displays
  • Lightweight for easy handling
  • Durable iron construction
  • Rectangular shape fits setups
  • Elegant copper finish
  • Compatible with multiple styles
Weight5.51 LBS
Height6 (H)
Width20 (W)
Depth12 (D)
Item TypeHousing Only
ConstructionIron
Filter TypeHousings
Long Side12" - 23"
ShapeRectangular
Short Side12" - 23"
ManufacturerFOH
Weight5.51 LBS
Height6 (H)
Width20 (W)
Depth12 (D)
Item TypeHousing Only
ConstructionIron
Filter TypeHousings
Long Side12" - 23"
ShapeRectangular
Short Side12" - 23"
ManufacturerFOH
Downloads
  • Downloadmanual
  • Bartending Supplies
  • Bottle Service Supplies
  • Ice Displays and Beverage Housings
  • Bartending Supplies
  • Bottle Service Supplies