FOH BHO059GOI20 20.75" W x 12.75" D x 6" H Metal Rectangular Full Size Coppered Link Housing or Pan Set
Shop all FOH Tabletop Display and Decor
SKU:
BHO059GOI20
MPN:
BHO059GOI20
Commercial design services
  • Ideal for food storage and presentation
  • Durable and high-quality construction
  • Coppered finish housing and pan
  • Optimal dimensions
  • Full-size deep pan included
Weight11 LBS
Height6 (H)
Width20.75 (W)
Depth12.75 (D)
Item TypeComplete
ConstructionMetal
Filter TypeHousings
Long Side12" - 23"
ShapeRectangular
Short Side12" - 23"
ManufacturerFOH
Weight11 LBS
Height6 (H)
Width20.75 (W)
Depth12.75 (D)
Item TypeComplete
ConstructionMetal
Filter TypeHousings
Long Side12" - 23"
ShapeRectangular
Short Side12" - 23"
  • Downloadmanual
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"