FOH DDP096WHP21 13" W White Oval Porcelain Bevel Plate
Shop all FOH Porcelain Dinnerware
SKU:
DDP096WHP21
MPN:
DDP096WHP21
zoom
Ships free with
Pro Icon
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
  • Microwave and dishwasher-safe
  • Raised edge design
  • High gloss white finish
  • Unparalleled porcelain composition
Weight9.47 LBS
Height1.5 (H)
Width13 (W)
Depth9 (D)
MaterialPorcelain
ShapeOval
ManufacturerFOH
Weight9.47 LBS
Height1.5 (H)
Width13 (W)
Depth9 (D)
MaterialPorcelain
ShapeOval
ManufacturerFOH
  • FOH
  • FOH Porcelain Dinnerware
  • FOH
  • FOH Porcelain Dinnerware
Related products
picture
Quantum 2130SG 30" W x 21" D 18 Gauge Galvanized Steel Solid Shelf