FOH DSD028BEP24 2 Oz. Square Porcelain Catalyst Mod Rameki
Shop all FOH Servingware and Dinnerware Accessories
SKU:
DSD028BEP24
MPN:
DSD028BEP24
zoom
Ships free with
Pro Icon
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
  • Resistant to stains and chipping
  • Durable porcelain construction
  • Compact square design
  • 2.5-ounce capacity
Weight4.41 LBS
Height0.75 (H)
Width2.5 (W)
Depth2.5 (D)
Filter TypeRamekins
MaterialPorcelain
ShapeSquare
ManufacturerFOH
Weight4.41 LBS
Height0.75 (H)
Width2.5 (W)
Depth2.5 (D)
Filter TypeRamekins
MaterialPorcelain
ShapeSquare
ManufacturerFOH
Downloads
  • Downloadmanual
  • FOH
  • FOH Servingware and Dinnerware Accessories
  • FOH
Related products
picture
Quantum 3636GY 36" W x 36" D Gray Epoxy Antimicrobial Finish Wire Shelf
Pro IconFree shipping
picture
Quantum WC14-CB1236GY 36" W x 12" D Gray Epoxy Antimicrobial Finish Cantilever Single Shelf Post Wall Mount
Pro IconFree shipping
Quantum DSS405 Bin Divider for Use with SSB425, SSB445, SSB465 and SSB485
Quantum WRC-2436P-3 37.5" H x 36" W x 24" D 3 Shelves 2 U Shaped Handles Open Base Utility Cart
Advance Tabco SFG-245 60" W x 24" D Stainless Steel Base 16 Gauge Work Table
Advance Tabco SS-1-1719-7 17" W x 19" D x 7.5" H 18 Gauge 304 Stainless Steel 1-Compartment Smart Series Drop-In Sink
Yanco PK-410 10.5" Dia. Grey Porcelain Round Salad or Soup Plate
BK Resources BKG-GHC-7560 60" Long x 0.75" Inside Dia. Gas Connector Hose
Chicago Faucets 897-CCP Wall-Mounted Manual Faucet with 8" Centers