FOH DSD028BSS24 2 Oz. Square Stainless Steel Canvas Ramekin
Shop all FOH Servingware and Dinnerware Accessories
SKU:
DSD028BSS24
MPN:
DSD028BSS24
zoom
Ships free with
Pro Icon
Commercial design services
  • Durable, lightweight, and rust-resistant
  • Unique square shape
  • 2.5-ounce capacity
  • Compact size
  • Stainless steel construction
Weight4.03 LBS
Height1 (H)
Width2.5 (W)
Depth2.5 (D)
Filter TypeRamekins
MaterialStainless Steel
ShapeSquare
ManufacturerFOH
Weight4.03 LBS
Height1 (H)
Width2.5 (W)
Depth2.5 (D)
Filter TypeRamekins
MaterialStainless Steel
ShapeSquare
ManufacturerFOH
Downloads
  • Downloadmanual
  • FOH
  • FOH Servingware and Dinnerware Accessories
  • FOH
Related products
picture
Quantum WR74-3648BK 48" W x 36" D x 74" H Black Epoxy Coated Wire Shelving Starter Kit
Pro IconFree shipping
picture
Quantum 1460P 60" W x 14" D Green Epoxy Antimicrobial Wire Shelf
Pro IconFree shipping
Quantum CB24 Two 24" Chrome Plated Cantilever Single Shelf Post Wall Mount
Advance Tabco PRSCO-24-42-M 42" W x 30" D Open Cabinet Base 7" Splash Prestige Underbar Drainboard Cabinet
Hatco FSCDH-2PD 34.38" W Curved Glass Countertop Flav-R-Savor Heated Display Case with Humidity - 120/208-240 Volts
Yanco BP-4112 12" W Melamine Asian Style Black Pearl Boat Plate
Thunder Group ALPZ13 13" W Aluminum Seamless Rim Pizza Screen