FOH FCR001WHP25 0.25" H x 2.25" W Classic Serving Accessories Chopstick or Knife Rest
Shop all FOH Asian Restaurant Tabletop Supplies
SKU:
FCR001WHP25
MPN:
FCR001WHP25
zoom
Ships free with
Pro Icon
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
  • Durable and lightweight construction
  • Hygienic utensil placement
  • Compact dimensions
  • Compact and elegant design
  • Classic white porcelain material
Weight1.76 LBS
Height0.25 (H)
Width2.25 (W)
Depth2.25 (D)
Filter TypeChopstick Rests
ManufacturerFOH
Weight1.76 LBS
Height0.25 (H)
Width2.25 (W)
Depth2.25 (D)
Filter TypeChopstick Rests
ManufacturerFOH
Downloads
  • Downloadmanual
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"