FOH RRT013BKL20 15.75" W x 15.75" D x 2.25" H Black Faux Leather Square Tray
Shop all FOH Room Service Trays
SKU:
RRT013BKL20
MPN:
RRT013BKL20
zoom
Ships free with
Pro Icon
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
  • Versatile functionality
  • Crafted from high-quality faux leather
  • With ergonomic handles
  • Comes in a sleek black finish
Weight4.18 LBS
Height2.25 (H)
Width15.75 (W)
Depth15.75 (D)
MaterialFaux Leather
ShapeSquare
ManufacturerFOH
Weight4.18 LBS
Height2.25 (H)
Width15.75 (W)
Depth15.75 (D)
MaterialFaux Leather
ShapeSquare
ManufacturerFOH
  • Serving Supplies
  • Trays
  • Room Service Trays
  • Serving Supplies
  • Trays
  • Room Service Trays
Related products
picture
Quantum 3636GY 36" W x 36" D Gray Epoxy Antimicrobial Finish Wire Shelf
Pro IconFree shipping
picture
Quantum WRC-2436P-3 37.5" H x 36" W x 24" D 3 Shelves 2 U Shaped Handles Open Base Utility Cart
Pro IconFree shipping
Hatco RMB-20S 20" (2) Toggle Switch & (2) Infinite Switches Remote Control Enclosure
Advance Tabco TSS-307 30" D x 84" W Stainless Steel 14 Gauge Work Table