FOH RRT015BEL21 15" W x 10" D x 1.5" H Black Faux Leather Rectangular Tray
Shop all FOH Room Service Trays
SKU:
RRT015BEL21
MPN:
RRT015BEL21
  • Easy to handle
  • Comes in an elegant beige finish
Weight6.17 LBS
Height1.5 (H)
Width15 (W)
Depth10 (D)
MaterialFaux Leather
ShapeRectangular
ManufacturerFOH
Weight6.17 LBS
Height1.5 (H)
Width15 (W)
Depth10 (D)
MaterialFaux Leather
ShapeRectangular
  • Room Service Trays
Related products
picture
Pro IconFree shipping
picture
Hatco GRAML-30D3 30" W Aluminum Double Glo-Ray Infrared Strip Heater - 120 Volts 1770 Watts
Pro IconFree shipping
Yanco FU-310 10" W Bone White Porcelain Square Fuji Plate