FOH RRT019BRL20 19" W x 13" D x 1.75" H Brown Faux Leather Rectangular Tray
Shop all FOH Room Service Trays
SKU:
RRT019BRL20
MPN:
RRT019BRL20
  • Easy to handle
  • Comes in a versatile brown finish
Weight5.07 LBS
Height1.75 (H)
Width19 (W)
Depth13 (D)
MaterialFaux Leather
ShapeRectangular
ManufacturerFOH
Weight5.07 LBS
Height1.75 (H)
Width19 (W)
Depth13 (D)
MaterialFaux Leather
ShapeRectangular
  • Room Service Trays