FOH RSD030ANS23 4" W Square Stainless Steel Mod Dish
Shop all FOH Metal Dinnerware
SKU:
RSD030ANS23
MPN:
RSD030ANS23
zoom
Ships free with
Pro Icon
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
  • Sustainable choice
  • Square-designed soap dish
  • Sleek antique finish
  • Resilient stainless steel construction
Weight3.31 LBS
Width4 (W)
Depth4 (D)
Filter TypeDishes
MaterialStainless Steel
ShapeSquare
ManufacturerFOH
Weight3.31 LBS
Width4 (W)
Depth4 (D)
Filter TypeDishes
MaterialStainless Steel
ShapeSquare
ManufacturerFOH
  • FOH
  • FOH Metal Dinnerware
  • FOH
  • FOH Metal Dinnerware
Related products
picture
Rosseto TD007 48.8" W x 20" H Clear Acrylic Free-Standing Avant Guarde Tabletop Divider
Pro IconFree shipping
picture
Advance Tabco FC-4-1824-18RL 108" W x 30" D x 42" H Stainless Steel 16 Gauge 4-Compartments Fabricated Sink
Pro IconFree shipping
Yanco CAT-2030G 30" L x 12" W Gold Melamine Oval Catering Platter