FOH SPT041CLG21 21" W Stack able Textured Glass Arctic Leaf Platter
Shop all FOH Glass Dinnerware
SKU:
SPT041CLG21
MPN:
SPT041CLG21
zoom
Ships free with
Pro Icon
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
  • Stackable for easy storage
  • Leaf-shaped platter
  • Stylish textured finish
  • Made of durable thickened glass
Weight44.09 LBS
Height0.5 (H)
Width21 (W)
Depth17 (D)
ManufacturerFOH
Weight44.09 LBS
Height0.5 (H)
Width21 (W)
Depth17 (D)
ManufacturerFOH
Downloads
  • Downloadmanual
  • FOH
  • FOH Glass Dinnerware
  • FOH
  • FOH Glass Dinnerware
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"