Follett LLC MTF24SCP Maestro Plus 24" Wide Ice and Beverage Dispenser Stainless Steel Top Kit Fit Coca-Cola
Shop all Follett LLC Ice Machine Parts and Accessories
SKU:
MTF24SCP
MPN:
MTF24SCP
zoom
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Free shipping
Warranty
Commercial design services
  • Resistant to corrosion and wear
  • Enhances ice storage efficiency
  • Meets CSA safety standards
  • Durable stainless steel construction
  • Compatible with various ice machines
  • Designed for easy installation and use
ManufacturerFollett LLC
Item TypeTop Kits
Filter TypeTop Kits
ManufacturerFollett LLC
Item TypeTop Kits
Filter TypeTop Kits
Downloads
  • Downloadwarranty
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"