Glastender DI-DP12X24 Drip Tray Trough
Shop all Glastender
SKU:
DI-DP12X24__1128
Commercial design services
ManufacturerGlastender
Shipfrom48604-9700 [Saginaw, MI]
Freightclass175
ManufacturerpartnumberDI-DP12X24
Length13" - 24"
MaterialStainless Steel
Vendornumber1128
ManufacturerGlastender
Freightclass175
Length13" - 24"
MaterialStainless Steel
Vendornumber1128
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"