Glastender DI-DP18X24 Drip Tray Trough
Shop all Glastender
SKU:
DI-DP18X24__1128
Freightclass175
ManufacturerpartnumberDI-DP18X24
Length13" - 24"
Freightclass175
Length13" - 24"
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"