Glastender DI-DP18X48 Drip Tray Trough
Shop all Glastender
SKU:
DI-DP18X48__1128
Commercial design services
ManufacturerpartnumberDI-DP18X48
Length37" - 48"
Vendornumber1128
Length37" - 48"
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"