Glastender GDU-18X72 Glass Ice Display Unit - 72"W x 18"D x 9"H
Shop all Glastender Commercial Bar Ice Displays
SKU:
GDU-18X72
MPN:
GDU-18X72
Commercial design services
  • 18" depth for bottled displays
  • 9" height fits standard back bars
  • 110 pounds robust weight
  • 72" stainless steel trim for durability
  • Removable inserts for easy cleaning
  • Double-pane glass for visibility
Weight110 LBS
Height9 (H)
Width72 (W)
Filter TypeGlass Ice Displays
Weight110 LBS
Height9 (H)
Width72 (W)
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"