Hatco CSBFP-36-F 36" W x 15.5" D Aluminum Built-In Flush Top Electronic Cold Shelf - 120 Volts
Shop all Hatco Frost Top and Cold Slab Units
SKU:
CSBFP-36-F
MPN:
CSBFP-36-F
Commercial design services
  • 120 volts, 1-Ph operation for standard power
  • R-290 refrigerant for lower impact
  • cULus certified, made in USA
  • Built-in flush top design for counter integration
  • Electronic controls for precise cooling
  • Aluminum hardcoat for durability
Weight124 LBS
Height23.13 (H)
Width37.5 (W)
Depth17 (D)
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
picture
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
Pro IconFree shipping
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"
American Metalcraft MCP12WH Platter, 12"L x 7"W x 1"
More from Hatco
Hatco MCG14S Multi Contact Grill, 14"
Hatco ITQ-1000-1C Toast-Qwik® Conveyor Toaster
Hatco MCG14G Multi Contact Grill, 14"
Hatco HW-43 Food Warmer, electric, countertop
Hatco GRBW-48 Glo-Ray® Buffet Warmer, 48"