Koolmore KM-VMNT-50-BCR 49.7" W Black Non-Refrigerated Snack Vending Machine
Shop all Koolmore Vending Machines
SKU:
KM-VMNT-50-BCR
MPN:
KM-VMNT-50-BCR
Commercial design services
Koolmore KM-VMNT-50-BCR snack vending machine measures 49.7" W x 30.4" D x 76.4" H, has 60 slots, a 22" touch screen, coin and bill acceptors, and a card reader.
  • Bright interior lighting for product visibility
  • ADA compliant with drop sensor safety
  • Solid black stainless steel exterior
  • 49.7" W footprint for tight spaces
  • (60) slots accommodate varied snacks
  • 22" touchscreen with credit card reader
Roof StyleNo Roof
Width (long side)50"
Roof StyleNo Roof
Width (long side)50"
Related products
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"