Krowne KR19-4SH-L 4"W x 19"D Stainless Steel Royal Series Underbar Soda Gun Holder
Shop all Krowne Underbar Modular Add-On Component
SKU:
KR19-4SH-L
MPN:
KR19-4SH-L
Commercial design services
Optimize your beverage service with the Krowne KR19-4SH-L stainless steel soda gun holder. At 4" wide and 19" deep, this durable component ensures efficient drink dispensing and a clean workspace.
  • Compatible with various soda systems
  • Easy installation with included hardware
  • Streamlined organization for efficient service
  • Durable stainless steel construction
  • NSF certified for safety and hygiene
  • Compact design fits underbar spaces
Weight25 LBS
Height20 (H)
Width4 (W)
Depth19 (D)
Filter TypeSoda Gun Holders
ManufacturerKrowne
Item TypeSoda Gun Holders
Weight25 LBS
Height20 (H)
Width4 (W)
Depth19 (D)
Filter TypeSoda Gun Holders
ManufacturerKrowne
Item TypeSoda Gun Holders
  • NSF Certified certification
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"