Krowne KR24-RS24 24" x 24" Flat Top Royal Series Beer Station/Register/Coffee Stand
Shop all Krowne Cash Register Stand
SKU:
KR24-RS24
MPN:
KR24-RS24
Commercial design services
  • Compact design fits in tight spaces
  • NSF certified for safety and hygiene
  • Easy to clean and maintain
  • Versatile flat top for multiple uses
  • Adjustable bullet feet for stability
  • Durable stainless steel construction
Weight37 LBS
Height36.5 (H)
Width24 (W)
Depth24 (D)
ConstructionStainless Steel & Galvanized
Filter TypeCash Register Stands
ManufacturerKrowne
Weight37 LBS
Height36.5 (H)
Width24 (W)
Depth24 (D)
  • Downloadspecsheet
Certifications
  • NSF Certified certification
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"