Krowne KR24-W66E-10 66" x 24" With Blender & Liquor Stations Royal Series Underbar Ice Bin/Cocktail Station
Shop all Krowne Underbar Cocktail Station & Workstation
SKU:
KR24-W66E-10
MPN:
KR24-W66E-10
Commercial design services
  • Durable stainless steel construction
  • 75 lbs. ice capacity for high demand
  • 6" backsplash for added protection
  • Integrated sink for easy cleaning
  • Easy access for streamlined operations
  • 10 cold plate circuits for efficiency
Weight337 LBS
Height36.5 (H)
Width66 (W)
Ice Bin LocationIce Bin - Center
Ice Capacity75 lbs.
Splash6"
Working Height30"
Cold Plate10 Circuits
Dimensions71 30 30
Weight337 LBS
Height36.5 (H)
Width66 (W)
Ice Capacity75 lbs.
Splash6"
Working Height30"
Cold Plate10 Circuits
Dimensions71 30 30
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"