Multiplex 424-CF-E36-1521-WI 3 Oz. Sanitary Lever Operated Flomatic HV-Juice Valve
Shop all Multiplex Bar Refrigeration Parts & Accessories
SKU:
424-CF-E36-1521-WI
MPN:
424-CF-E36-1521-WI
zoom
Ships free with
Pro Icon
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
  • Compatible with Multiplex beverage systems
  • Durable construction for long-lasting use
  • Lightweight at just 2 pounds
  • Reliable lever-operated juice dispensing
  • Compact size fits various setups
  • Designed for easy, sanitary operation
Weight2 LBS
Height9 (H)
Width2.5 (W)
Depth4.75 (D)
Item TypeValves
ManufacturerMultiplex
Filter TypeValves
Weight2 LBS
Height9 (H)
Width2.5 (W)
Depth4.75 (D)
Item TypeValves
ManufacturerMultiplex
Filter TypeValves
Downloads
  • Downloadspecsheet
  • Restaurant Equipment
  • Beverage Equipment
  • Beverage Equipment Parts
  • Refrigerated Beverage Dispenser Parts
  • Restaurant Equipment
  • Beverage Equipment
  • Beverage Equipment Parts
Related products
picture
Advance Tabco TFAG-364 48" W x 36" D 430 Stainless Steel 16 Gauge Galvanized Base Work Table
Pro IconFree shipping
picture
Advance Tabco FMS-303 36" W x 30" D 16 Gauge 304 Stainless Steel Top Galvanized Adjustable Undershelf Work Table
Pro IconFree shipping
Thunder Group PLIS9305BK 9" x 3" White Information Symbol Sign
Thunder Group ALSF003 10 Qt. Aluminum Mirror Finish Fry Pot
Thunder Group 45-2 10.5 Oz. Wood Carved With Clear Finish Soup or Rice Bowl
APW Wyott SG-31XP 25.5" x 19.81" Transparent Polycarbonate Pass-Thru Lift-Off Hot Dog Grill Sneeze Guard