Piper Products DBSRTS-30 Solid rib tray slide for 30" unit
Shop all Piper Products
SKU:
DBSRTS-30__12516
Commercial design services
ManufacturerpartnumberDBSRTS-30
Depthfrontback7"
Packedby1 Each
ManufacturerPiper Products/Servolift Eastern
Shipfrom54401-8460 [Wausau, WI]
BrackettypeStationary
Freightclass150
Vendornumber12516
Style3 Rail
Depthfrontback7"
Packedby1 Each
BrackettypeStationary
Freightclass150
Vendornumber12516
Style3 Rail
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"