Piper Products DBSRTS-44 Solid rib tray slide for 44" unit
Shop all Piper Products
SKU:
DBSRTS-44__12516
Commercial design services
ManufacturerpartnumberDBSRTS-44
Depthfrontback7"
Style3 Rail
Depthfrontback7"
Style3 Rail
  • Food Holding and Warming Equipment
  • Steam Table Parts and Components
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"