Randell RES1L3-105C4 105" W Stainless Steel Exterior Three Sections Refrigerated Counter and Equipment Stand - 115 Volts
Shop all Randell Chef Bases
SKU:
RES1L3-105C4
MPN:
RES1L3-105C4
zoom
Usually ships in 2 - 4 Business Days
Free shipping
Warranty
Commercial design services
Randell 105" refrigerated counter with marine top, six 27" drawers, electronic controls, and self-contained refrigeration. NSF-certified and made in the USA.
  • Electronic controls
  • Self-contained refrigeration
  • 4" heavy-duty casters
  • 105" refrigerated counter
  • Holds (2) 12" x 20" x 6" deep pans
  • Six spacious 27" refrigerated drawers