Service Ideas URN15VLEGMD 1.5 Gal. Modern Base with Legs for URN15 Series
Shop all Service Ideas Beverage Service Parts & Accessories
SKU:
URN15VLEGMD
MPN:
URN15VLEGMD
Commercial design services
  • Compact design fits various setups
  • Compatible with Service Ideas products
  • Lightweight at 3.42 pounds for easy handling
  • Modern design enhances beverage presentation
  • Compatible with URN15 series
  • Durable stainless finish ensures longevity
Weight3.42 LBS
Height7 (H)
Width8.75 (W)
FinishPolished Stainless
Length8.75"
StyleModern Legs
ManufacturerService Ideas
Weight3.42 LBS
Height7 (H)
Width8.75 (W)
FinishPolished Stainless
Length8.75"
StyleModern Legs
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"
American Metalcraft MCP12WH Platter, 12"L x 7"W x 1"
More from Service Ideas
Service Ideas TB012 11" W Black Beechwood Window Top Tea Box
Service Ideas WBR7PS 7" Dia. Stainless Steel Round Basket
Service Ideas ITSLS35G 3.5 Gal. Stainless Steel Single Wall Slim Design Tea Dispenser
Service Ideas KVP67 20 Oz. Brushed Finish Stainless Touch Coffee Server
Service Ideas 1C-BF-COCONUT-MOD 1.5" H Metal "Coconut" Beverage ID Tent
Service Ideas APC2V2 Black ABS Plastic 2 Compartments Condiment Station
Service Ideas SI2LITCL 67.2 Oz. Clear SAN Sculptured Ice Pitcher
Service Ideas SM-41 20.5" W Rectangular Stainless Steel Mod18 Steelworks Tray