Summit C30ELGLASS 30" W x 23.75" D x 41" H White Exterior All-in-One Combo Kitchen - 115 Volts
Shop all Summit Restaurant and Kitchen Equipment
SKU:
C30ELGLASS
MPN:
C30ELGLASS
video thumbnail
zoom
Ships free with
Pro Icon
Usually ships in 1 Business Day
Commercial design services
Summit C30ELGLASS kitchenette provides 2.93 cu. ft. refrigerated storage in a compact 30" W x 23.75" D x 41" H design. ETL-listed, R-600a unit features durable white exterior, 108 lbs shipping weight.