T&S Brass B-0230-24DJ-CR Mixing Faucet, 8" wall mount, 24" double-joint swing nozzle (069X) with stream regulator outlet
SKU:
B-0230-24DJ-CR__1284
LeadcomplianceLow Lead
Spoutlength20" Spout (and Up) (overall)
ManufacturerpartnumberB-0230-24DJ-CR
PackedbyEach
ManufacturerT&S Brass
Shipfrom296690-2232 [Travelers Rest, SC]
SpoutmountWall Mount
Vendornumber1284
SpountnozzleDouble Joint Spout
LeadcomplianceLow Lead
PackedbyEach
ManufacturerT&S Brass
SpoutmountWall Mount
Vendornumber1284
SpountnozzleDouble Joint Spout
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"