T&S Brass B-0600-36H Pot & Kettle Filler Faucet, wall mount, single hole, hook nozzle, 36"
SKU:
B-0600-36H__1284
zoom
Commercial design services
Spoutlength36"
ManufacturerpartnumberB-0600-36H
Packedby1 Each
ManufacturerT&S Brass
WallordeckmontSplash / Wall Mount
Shipfrom29690-2232 [Travelers Rest, SC]
Freightclass77.5
Vendornumber1284
Spoutlength36"
Packedby1 Each
ManufacturerT&S Brass
Freightclass77.5
Vendornumber1284
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"