Thunder Group WDTHHC020A 20" W Wood Mahogany Finish High Chair
Shop all Thunder Group Restaurant Essentials
SKU:
WDTHHC020A
MPN:
WDTHHC020A
zoom
Ships free with
Pro Icon
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
Thunder Group WDTHHC020A 20" wood mahogany finish high chair offers sturdy seating with a 20" width, 22.83" depth, 29.5" height, safety harness, and wide stance for stability.
  • ASTM404 certified for compliance
  • Safety harness straps enhance security
  • KD design cuts shipping and storage costs
  • Durable wood for long life
  • 20" width for stable seating