Shop all True Merchandisers
SKU:
TOAM-36-HC~TSL01
MPN:
TOAM-36-HC~TSL01
zoom
Usually ships in 1-2 Business Days
Commercial design services
  • Black exterior, white interior for clean look
  • 115 volts, 1-Ph, 10.2 Amps for common setups
  • NEMA 5-15P plug for easy installation
  • Self-contained R-290 refrigeration for efficient cooling
  • Four-tier shelving maximizes visibility
  • 36" width fits standard displays
Height78.5 (H)
Width36 (W)
Manufacturertrue
Amps10.2 Amps
Height78.5 (H)
Width36 (W)
Manufacturertrue
Amps10.2 Amps
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"