Vulcan KT50-TABLE 50" table with sliding drain pan
Shop all Vulcan
SKU:
KT50-TABLE__1320
zoom
Commercial design services
ManufacturerpartnumberKT50-TABLE
ManufacturerVulcan
Shipfrom40201 [Louisville, KY]
Freightclass85
Vendornumber1320
ManufacturerVulcan
Shipfrom40201 [Louisville, KY]
Freightclass85
Vendornumber1320
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"
American Metalcraft MCP12WH Platter, 12"L x 7"W x 1"
More from Vulcan
Vulcan RCTWLBR-24 Towel Bar, for 24"
Vulcan V18SD Single-deck hi-shelf riser, non-overlapping, 18"
Vulcan FCTBRKT BP Enclosed box faucet bracket, add 3"
Vulcan VC55GD Convection Oven, LP, double-deck, 40"