Carlisle 342913REC14 Recycle Wastebasket, 13 qt
Shop all Carlisle
SKU:
342913REC14__2074
Commercial design services
Weight1 LBS
Height12 (H)
Width11.5 (W)
Depth8.25 (D)
Document_0342913REC14.pdf
Weight1 LBS
Height12 (H)
Width11.5 (W)
Depth8.25 (D)
Document_0342913REC14.pdf
  • Shop By Brand
  • Carlisle
  • Shop By Brand
  • Carlisle
Related products
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"
American Metalcraft MCP12WH Platter, 12"L x 7"W x 1"
More from Carlisle
Carlisle 1064102 StorPlus™ Food Storage Box
Carlisle 4037300 Sparta® Chef Series™ Basting Brush, 1-1/2"
Carlisle 1062707 StorPlus™ Food Storage Lid
Carlisle 601826 Sheet Pan, full size, 25-3/4"
Carlisle 1076307 StorPlus™ Food Storage Container
Carlisle 1072507 StorPlus™ Food Storage Container
Carlisle 4039202 Sparta® Galaxy™ Pastry Brush, 3"
Carlisle 1062807 StorPlus™ Colander, 26"L
Carlisle 607680 Pastry Tongs, 8"