FOH BHO087BKI20 20" W x 12" D x 6" H Matte Black Stainless Steel Rectangular Buffet Building Blocks Zig Zag Housing Only
Shop all FOH Tabletop Display and Decor
SKU:
BHO087BKI20
MPN:
BHO087BKI20
Ships free with
Pro Icon
Usually ships in 2 - 3 Business Days
Commercial design services
Transform your beverage service with the FOH BHO087BKI20, a matte black stainless steel buffet building block. Measuring 20" W x 12" D x 6" H, this durable housing is perfect for efficient ice display and beverage service.
  • Durable housing for long-lasting use
  • Lightweight at 7.67 pounds
  • Matte black stainless steel
  • Compatible with buffet setups
  • Rectangular design for space use
  • Ideal for ice displays and beverages
Weight7.67 LBS
Height6 (H)
Width20 (W)
Depth12 (D)
Item TypeHousing Only
ConstructionStainless Steel
Filter TypeHousings
Long Side12" - 23"
ShapeRectangular
Short Side12" - 23"