Hatco ORBIT360-144 144" W x 23" H x 14" D Stainless Steel Single-Sided Self-Service Flav-R-Shield ORBIT360 Food Shield
Shop all Hatco Sneeze Guards
SKU:
ORBIT360-144
MPN:
ORBIT360-144
Free shipping
Warranty
Commercial design services
  • NSF certified and Made in the USA
  • 3/4" radius corners and polished edges
  • Self-service single-sided design for access
  • 144" W x 23" H x 14" D tempered glass shield
  • 1" OD brushed 304 stainless steel posts
  • Adjustable 2–14" depth for layouts
Weight338 LBS
Height23 (H)
Width144 (W)
Depth14 (D)
Frame ConstructionStainless Steel
ServiceSelf-Service
StyleSingle Sided
Width (side - side)141" - 146"
ManufacturerHatco
Service TypeSelf Service
Weight338 LBS
Height23 (H)
Width144 (W)
Depth14 (D)
ServiceSelf-Service
StyleSingle Sided
Width (side - side)141" - 146"
ManufacturerHatco
Service TypeSelf Service
Downloads
  • Downloadspecsheet
  • Downloadwarranty
  • Sneeze Guards
Related products
picture
Advance Tabco SW-132 132" W Stainless Steel Double Hooks Pot Rack