Imperial IR-4-RG24-C-XB Pro Series Restaurant Range, LP, 48"
Shop all Imperial
SKU:
IR-4-RG24-C-XB LP__2028
Commercial design services
Weight810 LBS
Height56.5 (H)
Width48 (W)
Depth31.5 (D)
Top(4) Open Burners, (1) 24" Griddle/broiler
ExteriorfinishStainless Steel Front & Sides
ManufacturerpartnumberIR-4-RG24-C-XB
Height56.5
Base(1) Convection Oven, (1) Cabinet
VentBackriser With Hi-shelf
ExteriorfinshStainless Steel Front & Sides
Vendornumber2028
Document_0Imperial_IR-4-RG24-C-XB LP.pdf
Weight810 LBS
Height56.5 (H)
Width48 (W)
Depth31.5 (D)
Height56.5
VentBackriser With Hi-shelf
Vendornumber2028
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"