Master Bilt VOAM36-79 Vertical Open Air Refrigerated Merchandiser, self-service, 36" L, 79" H, 20.8 cu. ft
SKU:
VOAM36-79
Commercial design services
ManufacturerMaster Bilt
RefrigerationRemote (refrigeration Not Included) Self-Contained Refrigeration)
Shipfrom38652 [New Albany, MS]
InteriorfnishBlack, Stainless Steel
Freightclass150
ManufacturerpartnumberVOAM36-79
Packedby1 Each
InteriorfinishBlack, Stainless Steel
Document_0VOAM36-79.pdf
ManufacturerMaster Bilt
Shipfrom38652 [New Albany, MS]
Freightclass150
Packedby1 Each
Document_0VOAM36-79.pdf
Related products
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"