Southbend P32A-171-LP 32" Platinum Single Deck Broiler Heavy Duty Range Match, Gas
SKU:
P32A-171-LP__1267
Commercial design services
Weight995 LBS
Height81 (H)
Width32 (W)
Depth41 (D)
Total BTU's149,000
DesignRange Match
Exterior FinishStainless Steel
DecksSingle
ManufacturerpartnumberP32A-171
HeatInfrared
Height81
BaseConvection Oven
Weight995 LBS
Height81 (H)
Width32 (W)
Depth41 (D)
Total BTU's149,000
DesignRange Match
Exterior FinishStainless Steel
DecksSingle
ManufacturerpartnumberP32A-171
HeatInfrared
Height81
BaseConvection Oven
Related products
picture
Vitamix 36019 Commercial Blender - Vitamix The Quiet One
Pro IconFree shipping
picture
Pro IconFree shipping
Everest Refrigeration ESWQ3 59" W Two-Section Solid Door Reach-In Dual Temperature Refrigerator/Freezer Combo
American Metalcraft FSMEL12 Tray, 12"
American Metalcraft DPR1 Pour Spout, tapered
American Metalcraft GVHSS10 Serving Spoon, 10"
American Metalcraft GVHP10 Pie Server
American Metalcraft HCAD14 Pizza Disk, 14"